تاریخ انتشار : دوشنبه 15 فروردین 1401 - 11:31
67 بازدید
کد خبر : 196324

دانلود زیرنویس فیلم Yue Lao 2021 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Yue Lao 2021 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Yue Lao 2021 یو لائو خدای ازدواج و عشق در اساطیر چینی است. او به عنوان یک پیرمرد زیر ماه ظاهر می شود. یو لائو در شب ظاهر می شود و “با طناب ابریشمی همه زوج های مقدر را متحد می کند، پس از آن هیچ چیز نمی تواند مانع از اتحاد

دانلود زیرنویس فیلم Yue Lao 2021 یو لائو خدای ازدواج و عشق در اساطیر چینی است. او به عنوان یک پیرمرد زیر ماه ظاهر می شود. یو لائو در شب ظاهر می شود و “با طناب ابریشمی همه زوج های مقدر را متحد می کند، پس از آن هیچ چیز نمی تواند مانع از اتحاد آنها شود.” مناطق مبهم» (یو مینگ)، معادل چینی هادس. افسانه های او به عنوان پایه ای برای نخ قرمز سرنوشت عمل می کند.

برای دانلود به لینک زیر مراجعه کنید

https://blue-subtitle.com/yue-lao-2021/

Yue Lao": Thank you for loving me, the girl we chased together in those  years - iNEWS

زیرنویس فیلم Yue Lao 2021 در مورد پیرمرد زیر ماه افسانه ای نقل شده است. در زمان سلسله تانگ، مرد جوانی به نام وی گو (韋固 Wéi Gù) وجود داشت. یک بار از شهر سونگ‌چنگ رد می‌شد، پیرمردی را دید که به بسته‌اش تکیه داده بود و در نور ماه کتاب می‌خواند. وی گو متعجب از جا بلند شد و از او پرسید که چه کار می کند. پیرمرد پاسخ داد: “من در حال خواندن یک کتاب ازدواج هستم که چه کسی با چه کسی ازدواج می کند. در بسته من طناب های قرمز برای بستن پاهای زن و شوهر وجود دارد.” در بازاری، پیرزنی نابینا را دیدند که دختر کوچک سه ساله ای را در آغوش گرفته بود. پیرمرد به وی گو گفت: این دختر کوچولو در آینده همسر تو خواهد شد. وی گو فکر کرد که باورش خیلی عجیب است و به خدمتکارش دستور داد که دختر را با چاقویش بزند.

چهارده سال بعد، وانگ تای، فرماندار شیانگژو، دخترش را به وی گو داد. او در پیدا کردن یک همتای مناسب برای جایگاه بالاتر برای دخترش مشکل داشت، زیرا با وجود اینکه او یک زن جوان زیبا بود، او به سختی راه می‌رفت و زخم بزرگی در قسمت کوچک پشتش دیده می‌شد. وقتی وی گو پرسید چه اتفاقی افتاده است، به او گفته شد که او چهارده سال قبل توسط مردی در بازار مورد ضرب و شتم قرار گرفته است.

پس از ده سال و سه فرزند بعد، وی گو به دنبال پیرمرد برای کبریت مناسب برای دو پسر و دختر کوچکترش رفت. پیرمرد حاضر نشد برای فرزندانش خواستگار پیدا کند. در سال‌های بعد، وی گو به دنبال یافتن همسر احتمالی برای فرزندانش بود، اما به طور تصادفی، هیچ ازدواجی ترتیب داده نشد.

Yue Lao (2021) - IMDb

زیرنویس Yue Lao 2021 به عنوان یک شخصیت در داستان کوتاه رابرت دبلیو چمبرز “سازنده ماه” از مجموعه ای به همین نام در سال ۱۸۹۶ ظاهر می شود. او رهبر Kuen-Yuin، فرقه ای از جادوگران چینی است. “سازنده ماه” نامیده می شود. او “شین، جن خوب چین” را خراب کرده بود و آنها را به یک موجود ترکیبی هیولا تبدیل کرده بود: “این هیولا وحشتناک است، زیرا نه تنها در بدن خود زندگی می کند، بلکه هزاران ماهواره نفرت انگیز دارد – موجودات زنده بدون دهان. کور، که هنگام حرکت شین حرکت می کند، مانند نارنگی و اسکورتش. در داستان مشخص می شود که او ناپدری Ysonde است و با گروه طلاسازان همراه است. اگرچه او ظاهراً کشته شده است، اما جسد او هرگز پیدا نمی شود.

Yue Lao (2021) - IMDb

ماه جاودانه به عنوان یک شخصیت اصلی در سریال تلویزیونی Ashes of Love ظاهر می شود. او با استفاده از تارهای قرمز خود مسئول عشق و ازدواج همه موجودات فانی است.

در رمان Grace Lin’s Where the Mountain Meets the Moon، رمانی که در سال ۲۰۰۹ منتشر شد، یکی از شخصیت های اصلی به نام پیرمرد ماه است و به نظر می رسد که الهامات زیادی از یو لائو و داستان وی گو، که در بالا به آن اشاره شد، گرفته شده است.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.